banner usb

Zorganizujemy dla Państwa niezapomniany event.

Specjalizujemy się w aranżacji imprez grupowych od 10 lat. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa wyjątkowy scenariusz wykorzystując sporty lotnicze (we Wrocławiu i okolicach). Tym samym zapewnimy niezwykłe emocje uczestnikom, a co za tym idzie, satysfakcję organizatorom. Zaproszeni przez Państwa goście długo będą z zadowoleniem wspominać spotkania firmowe, czy też biznesowe, w których uczestniczyli.

Aby integracja przebiegła pomyślnie ważne jest wiele aspektów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pozytywne emocje sprzyjają budowaniu pozytywnych relacji, zarówno ze współpracownikami, jak i z klientami. Wiemy, że zadowolony pracownik to zadowolony klient, a zintegrowany zespół to kreatywny i zawsze gotowy do działania team. Zainwestowanie w dobrą atmosferę zwiększy zaangażowanie i efektywność działania - co generuje kolejne profity. Tunel aerodynamiczny jest idealnym miejscem na zorganizowanie wydarzenia, które pomoże Państwu to wszystko osiągnąć.

Loty w tunelu stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego - zapewniają ekstremalne wrażenia, a przy tym są całkowicie bezpieczne. SpeedFly to absolutna nowość, która sprawia, że Wrocław staje się jeszcze bardziej atrakcyjny - tego typu atrakcji do tej pory nie było. Spotkania grupowe (integracyjne, biznesowe, szkoleniowe czy konferencyjne) mogą przestać być nudnym obowiązkiem, a stać się niezapomnianym przeżyciem.  Organizując firmowe eventy zapewniamy każdemu z uczestników:

  • szkolenie
  • asystę instruktora podczas lotów
  • kombinezon, gogle, kask
  • filmiki z nagraniem lotów (do samodzielnego skopiowania)
  • certyfikat

Tunel SpeedFly oferuje sale konferencyjne, zaplecze cateringowe i socjalne do Państwa dyspozycji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować imprezy w konwencji szkoleniowej, integracyjnej a także konkursowej. Dbamy o każdy szczegół - zajmiemy się dla Państwa całą logistyką i przebiegiem imprezy według ustalonego wcześniej scenariusza. Dodatkowo pomożemy spełnić marzenie o swobodnym lataniu, co dostarczy niezapomnianych emocji, we wspaniałej atmosferze i bezpiecznych warunkach. Zaspokoimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników.

  • catering
  • fotografowanie grupy (zdjęcia podczas lotów, na zewnątrz, grupowe, retusz ok. 100 zdjęć)
  • przygotowanie indywidualnych filmów dla każdego uczestnika
  • ubezpieczenie NNW

 

Przygotowanie do lotów

W dniu spotkania najlepsze będzie wygodne ubranie, nie krępujące ruchów i na które uczestnik założy kombinezon. Prosimy też pamiętać o sportowym, wiązanym obuwiu. W obiekcie należy pojawić się najpóźniej 30 minut przed zaplanowaną godziną lotów. W tym czasie dokonamy wszelkich formalności (uczestniczy wypełnią oświadczenia i przygotują się do lotów)
Kiedy grupa będzie gotowa trafi pod opiekę jednego z naszych instruktorów, który przeprowadzi szkolenie, dobierze odpowiedni kombinezon kask i gogle, a następnie będzie towarzyszył uczestnikom w trakcie lotów w tunelu.

 

Przykładowy harmonogram spotkania

Czas trwania: 2 godziny

Ilość uczestników: 20 uczestników

Godzina lotów: 10:00 – 12:00

Czas tunelowy podzielony jest na 30-minutowe bloki. W planowaniu spotkania warto wziąć to pod uwagę. Wykupienie czasu w pełnych blokach zagwarantuje Państwu loty, w których nie będą brać udziału osoby trzecie, co dodatkowo zapewni brak oczekiwania na loty.
Grupę 20-osobową dzielimy na 4 mniejsze grupy. W przypadku rezerwacji 120 minut, dla każdego uczestnika będą przewidziane 4 loty po 1,5 minuty (w sumie 6 minut lotów). Istnieje możliwość zmniejszenia ilości lotów do 3 lub 2, a także zwiększenie ilości lotów lub wydłużenie czasu trwania jednego lotu np. do 2 minut.

 

9:30 przybycie na miejsce i wypełnienie oświadczenia przez wszystkich uczestników

9:40 I grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

10:00 I grupa – rozpoczęcie lotów

10:10 II grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

10:30 II grupa – rozpoczęcie lotów

10:40 III grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

11:00 III grupa – rozpoczęcie lotów

11:10 IV grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

11:30 IV grupa – rozpoczęcie lotów

 

Zapraszamy do współpracy, chętnie odpowiemy też na dodatkowe pytania.

stopka p karwowska profly

 


 50c3faf78218c 430 746px-Coca-Cola logo svg  unnamed  orlen-logo-przeprowadzki 
 emc  nicoll  nicoll  emc
    ngc  ngc
TVP logo 4 8 1 1 21      
wszystkie loga użyte zostały w celach informacyjnych i należą do ich właścicieliImię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:*
E-mail:
Rodzaj imprezy:
Data:
Do ustalenia:
Proponowana pora:
 : 
Liczba osób:*
Interesuje mnie również:
Przepisz kod:

Zorganizujemy dla Państwa niezapomniany event.

wrocław katowice