banner usb

Spełnienie marzenia o lataniu jeszcze nigdy nie było tak proste.

Nie potrzebne jest żadne doświadczenie, nie ma znaczenia wiek. Praktycznie każdy może poczuć smak lotu i przeżyć niesamowite emocje. Wystarczy ogólnie dobry stan zdrowia. Tunel aerodynamiczny SpeedFly spełni oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i początkujących. Aby poczuć niesamowite emocje związane z lataniem wystarczy przejść krótkie, 10 minutowe szkolenie, a następnie wskoczyć w strugi powietrza i dać się unieść.  Jest to możliwe dzięki wentylatorom, które rozpędzają powietrze nawet do 320km/h. Obecność i czujne oko instruktora w trakcie całego wydarzenia daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa, ale też niezapomnianych wrażeń.

Jak zacząć?

1. Przygotowania do lotu – Tego dnia ubierz się w coś wygodnego, co nie będzie krępować Twoich ruchów. Pamiętaj też o sportowych, wiązanych butach. W tunelu należy pojawić się ok. 40 minut przed planowanym lotem.  Po rejestracji w recepcji, otrzymuje się oświadczenie, które informuje o zasadach panujących na terenie obiektu oraz o mogących wystąpić w trakcie lotu zagrożeniach. Następnie dobierzemy Ci kombinezon, kask i gogle.

2. Szkolenie – jest to kolejny etap, trwający ok. 10 minut. Instruktor opowiada o tym, co będzie się działo w tunelu. Omawia przebieg wejścia do tunelu, a także prezentuje sylwetkę, którą należy przyjąć w trakcie lotu. Dodatkowo udziela rad i wskazówek, dzięki którym lot będzie dla Ciebie przyjemnością i niezapomnianym przeżyciem.

3. Swobodny lot – najważniejszy i najbardziej wyczekiwany moment całego wydarzenia. Przebywasz już w przestrzeni przeznaczonej do latania. Cały czas towarzyszy Ci instruktor, który pomaga wskoczyć na strugi powietrza i przyjąć odpowiednią pozycję. W trakcie trwającej 1,5 minuty sesji możesz sprawdzić w praktyce to, o czym uczyłeś się w trakcie szkolenia. Poruszanie możliwe jest w każdym kierunku. Po zakończeniu tej emocjonującej przygody otrzymasz od nas certyfikat. Możesz również skopiować filmy ze swoich lotów.

 


Pakiet

łączny czas lotów

czas trwania 1 lotu

ilość lotów

cena

Junior - poniżej 18 roku życia (3 min)

3 minuty

1,5 minuty

2 loty

  229 zł

2 loty 1 osoba (3 min) 

3 minuty

1,5 minuty

2 loty

  259 zł

4 loty 1 osoba (6min)

6 minut

1,5 minuty

4 loty

  499 zł

4 loty 2 osoby (6 min)

6 minut

1,5 minuty

4 loty

  499 zł

Junior PRO (6min) (4x1,5min)

6 minut

1,5 minuty

4 loty

  439 zł

8 lotów 2 osoby (12min)

12 minut

1,5 minuty

9 lotów

  979 zł


Kup Voucher

wrocław katowice